×
سلیم اپتیک

سلیم اپتیک ، از سال 1358 (1979 ميلادی) فعاليت خود در حوزه محصولات اپتیکی با واردات عينک در برندهای معتبر بين المللی و با هدف ارایه بهترین های دنيای عينک را آغاز کرده و از همان ابتدا با تاکيد بر "حفظ حقوق مشتری" و "مشتری مداری" همواره بهترین محصولات از معتبرترین برندها را به هموطنان خود عرضه کرده است. هم اکنون با گذشت بيش از 40 سال، مجموعه فروشگاه های سليم اپتيک در همراهی با گروه بازرگانی سليم و شرکت سليم لنز، یکی از قدرتمندترین و معتبرترین هلدینگ های فعال در سه بخش واردات، توزیع و فروش محصولات طبی و آفتابی است که با تکيه بر تجربه فراوان و بهره مندی از نيروهای متخصص و تکنولوژی های روز دنيا، مطابق با استانداردهای جهان، به روزترین و مرغوب ترین محصولات با کامل ترین خدمات در کنار پيشرفته ترین سيستم های اپتومتری و لابراتواری را به دوستداران و همراهان خود ارایه می کند. گفتنی است این مجموعه جهت پاسخگویی به تمام سلایق و نيازهای مشتریان عزیز محصولات خود را به تفکيک استایل در فروشگاه های متفاوتی عرضه می کند. همچنين سليم اپتيک برای اولين بار، کانسپت فروشگاههای اختصاصی در عرضه عينک های طبی و آفتابی را ایجاد نموده و مراجعين ميتوانند به فراخور خواست و نيازشان در محيط های آرام و جداگانه اقدام به خرید نمایند.

این مجموعه در فروشگاههای خود ، همواره سعی در ایجاد محيطی مطلوب جهت تامين هر نوع سليقه مشتريان و مراجعين داشته است. لازم به ذکر است ،یکی از افتخارات این مجموعه به تایيد وبسایت رسمی Cartier داشتن نشان Authorized Retailer از این برند معتبر و محبوب در ایران ميباشد.

ما با تکيه بر دفتر بين المللی و فعال خود در شهر دبی موفق به آماده سازی کلکسيونی اختصاصی از بهترین و معتبرترین برندهای دنيای مد در ایران شده ایم.

برند ها